Crystal
@crystalseasons
Bought a creami to make healthy ice cream at home.. Spends $500 on protein powders and toppings 🍨
4 replies
0 recast
18 reactions
Ryan
@ryanfmason
Recommend Jello brand pudding mixes & fairlife
1 reply
0 recast
1 reaction
Crystal
@crystalseasons
Already got the fairlife! What does the pudding do? I think I will only eat ice cream from now on..
1 reply
0 recast
0 reaction