《Welcome to watch my 24 hours of eating in Nanjing!!》 https://imagedelivery.net/BXluQx4ige9GuW0Ia56BHw/99d4418d-5efa-4404-81e1-1d50d37be000/original
- 0 replies
- 0 recasts
- 0 reactions
96-year-old mother sells lunch boxes at the construction site, 80th day Today is the 80th day of selling lunch boxes. I was about to write a short article when I realized that I didn’t take a single photo today… I got up befo https://imagedelivery.net/BXluQx4ige9GuW0Ia56BHw/0568dd24-15a8-4af9-3f3f-4e048c463100/original
- 0 replies
- 1 recast
- 0 reactions
The Hubei cuisine at Jianghan Road, which costs over 30 yuan per person, is so delicious... I found it!!! The store has been open for 20 years and the average price per person is only 30+. It is also located on Jianghan Road. https://imagedelivery.net/BXluQx4ige9GuW0Ia56BHw/c18c49c0-ca50-4a93-618a-18b033942600/original
- 0 replies
- 0 recasts
- 0 reactions