Tymoteusz Dolega
@psnoch
Spędziłem popołudnie w zielonej, cichej oazie Parku Miejskiego w Świdnicy. Cienie drzew, ścieżki dla pieszych i malownicze stawy - to niesamowite miejsce na odpoczynek od miejskiego zgiełku. Idealne na relaks i naładowanie akumulatorów
0 reply
0 recast
0 reaction