Piotr Kusyk
@handkedariusz
Czy ktoś jeszcze nie wie, że otwieramy kolejną filię? Jak to mówią, tyle oddziałów, ile potrzeba, aby utrzymać monopol. A jak to będzie wyglądało w rzeczywistości? Zapraszam, żeby się przekonać na miejscu!
0 reply
0 recast
0 reaction